de Academies

muziek - woord - dans - beeld

Contact

Niet gevonden wat je zoekt? Aarzel dan niet om ons te contacteren. Je vindt onze contactgegevens hieronder.

 

Adres

de Academies - hoofdzetel

Frankrijklei 71-73

2000 Antwerpen

T 0800 23 019

academies@so.antwerpen.be

Hoofdvestiging
Academie Berchem - Willem Van Laarstraat
muziek - woord

Willem Van Laarstraat 15-17

2600 Berchem

T 03 286 43 63

academie.berchem.muziek@stedelijkonderwijs.be

Website

Hoofdvestiging
Academie Berchem - Onze-Lieve-Vrouwstraat
beeldende kunsten

Onze-Lieve-Vrouwstraat 25

2600 Berchem

T 03 292 63 00

academie.berchem.beeld@stedelijkonderwijs.be

Website

Hoofdvestiging
Academie Borgerhout - Collegelaan
muziek - woord

Collegelaan 3 - 5

2140 Borgerhout

T 03 292 43 50

academie.borgerhout@stedelijkonderwijs.be

Website

Hoofdvestiging
Academie Deurne - Boshovestraat
muziek - woord

Boshovestraat 173

2100 Deurne

T 03 324 70 71

academie.deurne@stedelijkonderwijs.be

Website

Hoofdvestiging
Academie Ekeren - Ferdinand Pauwelsstraat
muziek - woord

Ferdinand Pauwelsstraat 102

2180 Ekeren

T 03 336 96 10

academie.ekeren@stedelijkonderwijs.be

Website

Hoofdvestiging
Academie Hoboken - Lageweg
muziek - woord

Lageweg 141

2660 Hoboken

T 03 283 31 20

academie.hoboken@stedelijkonderwijs.be

Website

Hoofdvestiging
Academie Hoboken - Oudestraat
beeldende kunsten

Oudestraat 41

2660 Hoboken

T 03 830 09 03

academie.hoboken@stedelijkonderwijs.be

Website

Hoofdvestiging
Academie Merksem - Nieuwdreef
muziek - woord - dans

Nieuwdreef 135

2170 Merksem

T 03 641 60 20

academie.merksem.beeld@stedelijkonderwijs.be

Website

Hoofdvestiging
Academie Merksem - Van Heybeeckstraat
beeld

Van Heybeeckstraat 28

2170 Merksem

T 03 645 11 06

academie.merksem.beeld@stedelijkonderwijs.be

Website

Hoofdvestiging
Academie Wilrijk - Doornstraat
muziek - woord - beeld

Doornstraat 8

2610 Wilrijk

T 03 338 54 50

academie.merksem@stedelijkonderwijs.be

Website